Telefon  +421 903 617 029

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Referencie

Vzdelanie je dôležité, ale ešte dôležitejšie je, či robíme to, čo nás baví a sme šťastní.

Ing. Milan Polča, MBA

Generálny manažér pre zabezpečenie a rozvoj ĽZ, U. S. Steel Košice, s.r.o.

Získané nové zručnosti a skúsenosti počas absolvovania Akadémie koučovania mi pomohli obohatiť môj komunikačný štýl v denno-dennej komunikácii s mojimi kolegami.

Čítať ďalej...

Doc. PaedDr. Ing. Zuzana Birknerová, PhD., MBA

Vedúca katedry manažérskej psychológie Fakulta manažmentu, UNIPO

V Akadémii koučovania som získala veľa nových inšpirácií, chuť a elán ich využívať a šíriť ďalej, postupne aplikovať získané poznatky o koučovaní a koučovacom prístupe do vzdelávania a vedy.

Čítať ďalej...

Ing. Mária Knábelová

Koordinátorka značkových predajní Slovak Telekom

 

Čítať ďalej...

Mgr. Mária Dečová, PhD.

Riaditeľka Gymnázia sv. Edity Steinovej, Košice

Uvedomila som si, že celé vedenie kurzu je skupinový koučing, ktorý reflektuje konkrétnu skupinu, jej tempo, potreby, znalosti. Už samotný priebeh kurzu je škola koučingu.

Čítať ďalej...

Ing. Vladimír Smolka

Engineering Office Leader - Huisman Sovakia, s.r.o.

„Lektorka byla velmi dobře připravena, flexibilní a nadšená pro věc, což zejména hodnotím jako velmi důležité . Přišel jsem na kurz s cílem naučit se koučovací dovednosti a jak je uplatnit v praxi. Tento cíl byl splněn, i když samozřejmě koučovacích technik je mnohem více, než jsme se mohli za 3 dny naučit. Jako něco navíc beru dovednost vést koučovací rozhovor.

Čítať ďalej...

Ing. Janette Horstmann

Personálna manažerka - THORMA Výroba k.s., Fiľakovo

Atmosféra a ľudia, čo sa zišli boli úžasní. Mali sme priestor na sebapoznanie a sebarozvoj, z hľadiska mojich cieľov sme položili „základný kameň“. Získala som väčší prehľad o koučingu, nové nástroje a uistenie sa, že idem správnym smerom. Pri výchove detí a neskôr možno aj vo firme ... nový zmysel života a že ešte nie je nič stratené.

Čítať ďalej...

Jana Bubniaková

Vedúca predajne

Obsahová stránka bola pripravená precízne a hlavne jednotlivé časti na seba skvelo nadväzovali. Počas celého kurzu dokázala lektorka udržať moju maximálnu pozornosť. Uvedomenie: Prestanem ľuďom podsúvať svoje vlastné riešenia. Neradiť druhým, riešenie má každý v sebe. Uvedomujem si, že každá cesta koučovacím rozhovorom je iná, že nemusí mať presnú štruktúru, ale tvorí sa a vytvára podľa potrieb koučovaného.

Čítať ďalej...

Dan Škovran

Manažer vzdelávania, interný kouč a lektor

Dojmy z Akadémie Koučovania, s ročným odstupom

Najdôležitejší prínos vidím v tom že mi umožnil zažiť a zároveň vyskúšať si koučovanie ako také. Bol pre mňa veľmi silným impulzom k tomu, aby som sa začal venovať koučovaniu naplno, aj za tú cenu, že mi to zo začiatku neprinesie zisk.

Čítať ďalej...

Danka Petrufová

Lektorka vzdelávania dospelých

Dojmy z Akadémie Koučovania, s ročným odstupom

Referencie po roku? Je to pre mňa dosť ťažké, lebo sa koučovaniu venujem len málo, resp. ho používam len ako pomocnú techniku, keď pracujem trebárs so študentkou, ktorá má problém s učením, nemá vo veciach systém a pod., tak vtedy zvolím koučovací prístup, ale skutočné koučovacie rozhovory realizujem len veľmi, veľmi zriedkavo. 

Čítať ďalej...