Telefon  +421 903 617 029

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mgr. Mária Dečová, PhD.

Riaditeľka Gymnázia sv. Edity Steinovej, Košice

Uvedomila som si, že celé vedenie kurzu je skupinový koučing, ktorý reflektuje konkrétnu skupinu, jej tempo, potreby, znalosti. Už samotný priebeh kurzu je škola koučingu. Stretnutia sú vedené vo veľkej úcte ku každému účastníkovi, k jeho životu a spôsobu myslenia či hodnôt, sú veľkou školou života. V máloktorom kurze sa dostanete s účastníkmi kurzu za tak krátky čas do takej blízkosti čo do hĺbky vzťahu.

Po kurze som presvedčená, že biznis koučing rovnako ako životný koučing je veľmi nápomocným a hlboko ľudským prostriedkom zmeny. Stoja plne mimo manipulácie, ovplyvňovania, priamo slúžia danému človeku a jeho svetu. 

Získala som veľkú motiváciu zapojiť do svojho bežného života koučovací prístup, mať väčšiu úctu k svetu iného človeka, menej radiť. Zvlášť sa chcem naučiť 2 veci: mať ku každému človeku dôveru v jeho zdroje, sily a vnútornú krásu a po druhé naučiť sa lepšie počúvať.

Viac si uvedomujem, že tam v mojom živote, kde som nespokojná, nahnevaná či ufrflaná, je možná zmena. Nie zmenou vonkajších udalostí, ale zmenou môjho pohľadu, postoja alebo mojou aktivitou. Ak chcem aby sa veci pohli  a ja v sebe nič nezmením, ostanem stáť na mieste. Ale zmena je možná a po nej môže prísť život :)

Veľmi srdečne odporúčam tento kurz pod vedením Evky, ako jeho lektorky. Keďže dlho pracujem v školstve, zvlášť ho odporúčam všetkým riaditeľom a ľudom, ktorí majú víziu, energiu a chuť robiť veci dobre. Koučing im ponúkne ďalšie možnosti ako svoje sny naplniť. 

 

 

Naspäť na REFERENCIE