Telefon  +421 903 617 029

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Jana Bubniaková

Vedúca predajne

Obsahová stránka bola pripravená precízne a hlavne jednotlivé časti na seba skvelo nadväzovali. Počas celého kurzu dokázala lektorka udržať moju maximálnu pozornosť. Uvedomenie: Prestanem ľuďom podsúvať svoje vlastné riešenia. Neradiť druhým, riešenie má každý v sebe. Uvedomujem si, že každá cesta koučovacím rozhovorom je iná, že nemusí mať presnú štruktúru, ale tvorí sa a vytvára podľa potrieb koučovaného.

Neočakávala som, že to bude také výborné. Cítila som, že na tento kurz mám ísť, ale netušila som, že počas neho vo mne nastane toľko pozitívnych zmien. Môj cieľ bol splnený na 120%. Dostala som to, po čo som si prišla a ešte veľa nástrojov do košíčka. Dostala som do vienka nástroje, ktoré dokážu pomôcť mne a aj iným, vo vlastnom živote, aj v nasledovnom zamestnaní. Toto nie je kurz ani tréning......je to prechádzka cestičkou za mojim cieľom. Oceňujem novú skúsenosť byť koučovaná koučom profesionálom. Uvedomila som si, že keď som koučovaná a prijmem akčný krok, prijmem aj zodpovednosť. Obsahová stránka bola šitá priamo na mieru. Lektorka je skvelý človek, ktorý dokázal zaujať, naučiť a vytvoriť priestor pre moje nové uvedomenie.

Prínosom je pre mňa, že som si našla odpovede na otázky, ktoré vo mne rezonovali a vracali ma do bažinky. Je to o zmysle života, životnom štýle a sebadôvere. Dostala som odpovede na témy, ktorým som sa vyhýbala a získala som smer pre svoju realizáciu, Uvedomila som si, že moja cesta nabrala ten správny smer. Nebudem sa stále pozerať do „spätného zrkadla“, ale viac cez „predné okno“.

 

 

Naspäť na REFERENCIE